عروسی آسان، بدون استرس و ایده آل

عروس بدون استرس و اضطراب و ارامبرگزاری یک جشن زیبا و با شکوه قطعا مستلزم یک برنامه ریزی بسیار دقیق می باشد. به طوری که عروس و داماد حدودا باید پنج الی شش ماه قبل از برگزاری جشن خود برنامه ریزی شان را شروع کرده باشند. این برنامه ریزی شامل فصل و زمان مناسب جشن، تعیین بودجه مناسب در حد توان طرفین و نحوه برگزاری جشن و همچنین چگونگی برگزاری مراسم از نظر صمیمی یا دوستانه و یا تشریفاتی بودن آن می باشد.

اقدامات مربوط به شش ماه قبل از عروسی
قطعا بسیاری از شما تمایل به برگزاری جشن خود در روزها و اعیاد مذهبی می باشید. تشریفات مجالس عروسی حتما باید شش ماه قبل از برگزاری مراسم شما انجام شود. زیرا رزرو جا و مکان و تعیین روز مناسب برای جشن یکی از بزرگترین اقدامات قبل از عروسی می باشد.

اقدامات مربوط به پنج ماه قبل عروسی
میزان و شمار میهمانان حداقل پنج ماه قبل از رزرو جا و مکان مراسم عروسی باید تعیین شود. مزون و طرح لباس عروس، سالن ارایش و اتلیه عکاسی و فیلم برداری باید حتما از پنج ماه قبل از مراسم عروسی تعیین و انتخاب شوند. تشریفات مجالس رویای طلایی این اطمینان را می دهد که با تیمی فوق حرفه ای و مجرب برای عکاسی و فیلم برداری عروسی شما در خدمت شما عزیزان باشد.
شما می توانید برای انجام برخی کارها و تدارکات قبل مراسم از ساقدوش های از پیش تعیین شده خود کمک بگیرید.

اقدامات مربوط به چهار ماه قبل عروسی
شما می توانید لیستی از منازل و حالات و مدل های عکس و حتی افرادی که به آنها بسیار علاقمندید تهیه نموده و در روز مراسم آن را به فیلمبردار و عکاس خود ارائه دهید تا به نحو احسن خواسته شما را تحقق برسانند.
اگر مایل به عکس هاس خاص یا اسپرت و یا ساخت کلیپ هستید، از آتلیه خود وقت قبلی بگیرید. به یاد داشته باشید که سبک و نحوه چیدمان میز، رنگ بندی محیط ، مدل سفره عقد و دکوراسیون مراسم باید مشخص شود.

اقدامات مربوط به سه ماه قبل عروسی
اگر برای میهمانان خود هدیه ای در نظر گرفته اید، آن را زودتر تهیه نمائید. همچنین حلقه عروس و داماد باید زودتر از موعد خریداری شده باشد. درباره تزئین ماشین، شکل و مدل دسته گل، میوه ارائی، گل ارائی و گروه موسیقی تصمیم بگیرید و آن را به خدمات مجالس رویای طلایی ارائه دهید. شما با این اقدامات به موقع می توانید از استرس لحظات نزدیک به جشن عروسی خود بکاهید.
خدمات مجالس رویای طلایی ضمن آرزوی لحظاتی خوش و بی استرس، پذیرای شما عزیزان به منظور هرگونه راهنمائی و خدمات با شماره تماس 02144389826 می باشد.

 واژگان کلیدی:

ازدواج آسان، بدون استرس و ایده آل |راهکار های کاهش استرس و اضطراب روز عروسی | روش درمان استرس پیش از ازدواج | علل اصلی استرس پیش از ازدواج | دلایل استرس قبل از ازدواج | خداحافظی با استرس ازدواج | کنترل استرس پیش از ازدواج | برنامه ریزی دقیق 6 ماهه ازدواج |همه چیز درباره ازدواج با برنامه | نکات ماه های اخر مراسم عروسی