10 معیار مهم برای انتخاب تالار عروسی

یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین بخش‌های برنامه‌ریزی جشن عروسی، انتخاب تالار یا باغ محل برگزاری مراسم است. حداقل شش ماه قبل از تاریخ برگزاری جشن خود باید نسبت به انتخاب تالار پذیرایی خود اقدام کنید. برای انتخاب تالار یا باغ، باید نکات ریز و درشت را در نظر بگیرید و معیارهای زیادی را در ذهن داشته باشد. در اینجا برخی از مهم‌ترین معیارها برای انتخاب تالار یا باغ محل برگزاری مراسم را ذکر می‌کنیم.

موقعیت و دسترسی شهری
تالار محل برگزاری جشن شما باید از نظر موقعیت جغرافیایی و دسترسی شهری، وضعیت مناسبی داشته باشد. شاید مهم‌ترین موضوع در انتخاب تالار پذیرایی همین باشد، چرا که مهمانان شما باید این مسیر را طی کنند و چنانچه دسترسی به محل برگزاری عروسی شما بنا به دلایلی مثل: ترافیک یا واقع شدن در خارج از شهر، مشکل باشد باعث کلافه شدن و خستگی مهمانان شما خواهد شد. از طرفی سعی کنید تالار یا باغ محل برگزاری جشن را در نزدیکی آرایشگاه عروس و آتلیه عکاسی خود انتخاب کنید، چرا که خود شما هم باید این مسیر را طی کنید و چنانچه این اماکن دور از هم باشند، دیر در جشن خود حاضر خواهید شد. هیچ چیز بدتر از این نیست که عروس و داماد موقع شام به جشن خود برسند..

سقف سالن پذیرایی
سقف سالن یا تالار پذیرایی باید بلند باشد. سالن‌های با سقف کوتاه دلگیر هستند و مهمانان احساس خفگی خواهند کرد. سقف تالار از نکاتی است که حتما باید در هنگام انتخاب تالار پذیرایی، به آن دقت کنید.

سرکشی و بررسی نهایی
حتما روز قبل از مراسم، به تالار پذیرایی یا باغ خود سر بزنید تا اطمینان حاصل کنید که همه چیز مرتب است. تمیزی روکش‌های صندلی و رومیزی‌ها، تعداد صندلی‌ها، نورپردازی، تزئینات و خلاصه همه چیز را بررسی کنید. این سرکشی و حساسیت شما، به مدیریت تالار نیز ثابت می‌کند که شما نسبت به همه چیز حساس هستید و در جهت جلب رضایت شما تلاش خواهد کرد.

روکش صندلی‌ها و رومیزی‌ها
در هنگام انتخاب تالار یا باغ، به رنگ و جنس روکش‌ها و رومیزی‌ها توجه کنید. در ضمن حتما به مدیر تالار تاکید کنید که برای مهمانی شما، روکش‌ها و رومیزی‌ها باید تمیز باشند و حتی‌الامکان روز قبل شسته شده باشند و روی این موضوع پافشاری کنید تا متوجه حساسیت شما بشوند. در غیر این صورت ممکن است در شب مهمانی شما، برخی از مهمانان شاهد روکش‌های صندلی و رومیزی‌هایی باشند که با انواع و اقسام نوشیدنی‌ها، لک شده‌اند.

ظرفیت سالن پذیرایی عروسی
وسعت تالار یا باغ شما ارتباط مستقیم با تعداد مهمانان شما دارد. اگر تعداد مهمانان شما کم هستند، سالن بزرگ و وسیع برای شما مناسب نیست، چرا که مهمانان شما در آن پراکنده می‌شوند و جشن شما خلوت و سرد به نظر می‌رسد. بنابراین در صورتی که تعداد مهمانان شما کم هستند، یک سالن کوچک‌تر را برای پذیرایی در نظر بگیرید. در ضمن در هر صورت، از مسوول تالار یا باغ سوال کنید که در صورت لزوم آیا صندلی اضافه برای پذیرایی دارند یا خیر؟

پارکینگ اتومبیل‌ها
پارکینگ یکی از مهم‌ترین امکاناتی است که باید به آن توجه کنید. تالار پذیرایی یا باغی که جشن خود را در آن برگزار می‌کنید حتما باید مجهز به پارکینگ برای اتومبیل‌ها باشد. قطعا بیشتر مهمانان شما با اتومبیل شخصی خود می‌آیند و علاقه ندارند مدت زیادی را در خیابان‌های اطراف به دنبال جای پارک بگردند و در نهایت نگران امنیت اتومبیل خود باشند. خصوصا اگر ساکن شهرهای بزرگ و شلوغی مثل تهران هستید، حتما به این ویژگی توجه کنید. 

هزینه‌های تالار
برای خود بودجه تعیین کنید و به آن پای‌بند باشید. هزینه‌های یک تالار عروسی به طور معمول شامل:
«هزینه ورودی» که یک رقم ثابت بدون در نظر گرفتن تعداد مهمانان است.
«هزینه غذا و پذیرایی» که معمولا به ازای هر نفر محاسبه می‌شود و به تعداد مهمانان، انواع غذا، نوشیدنی، پیش غذا و... بستگی دارد.
«هزینه گروه موزیک و سرگرمی» در این مورد عرف این است که حتی در صورت استفاده نکردن از گروه موزیک تالار نیز از شما اخذ خواهد شد.
«هزینه خدمات» که معمولا درصدی از مجموع هزینه‌هاست که به کل هزینه‌ها اضافه می‌شود.
«هزینه مالیات بر ارزش افزوده و عوارض» که طبق قانون پرداخت آن بر عهده شماست.
«هزینه تزئینات» مثل: بادکنک‌آرایی، گل‌آرایی و... که در صورت عدم تمایل شما، حذف می‌شوند.
هزینه برنامه‌هایی مثل: آتش بازی، اسب‌سواری، کالسکه سواری و... که معمولا انتخابی هستند و در صورت عدم تمایل شما از برنامه حذف می‌شوند.
معمولا محاسبه هزینه‌ها به این صورت است که در هنگام عقد قرارداد، بخشی از هزینه‌ها را به‌عنوان بیعانه پرداخت و تاریخ را رزور می‌کنید. حدود یک هفته قبل از مراسم، دو سوم هزینه‌ها را پرداخت می‌کنید و شب مراسم وقتی مطمئن شدید که همه چیز مرتب است و مشکلی در ارائه خدمات نیست، تسویه حساب نهایی را انجام می‌دهید.

میز شام عروس و داماد
معمولا تالار‌های پذیرایی، یک میز جداگانه را برای صرف شام عروس و داماد در نظر می‌گیرند و آن را با گل و شمع و... تزئین می‌کنند. برخی از تالارها هزینه این میز را جداگانه محاسبه می‌کنند و برخی نیز به‌عنوان هدیه آن را در نظر می‌گیرند. به طور کلی اگر از نظر هزینه مشکلی نداشته باشید، ایده خوبی است و می‌تواند شکلی رمانتیک به مجلس شما بدهد. ضمن اینکه در عکس و فیلم شما نیز ماندگار خواهد شد.

تست غذا و کیفیت پذیرایی
متداول است که بعد از انتخاب تالار و باغ پذیرایی، قبل از عقد قرارداد، کیفیت غذا و پذیرایی توسط مشتری تست می‌شود. معمولا مشتری یک شب به صورت سرزده به تالار یا باغ رفته و بعد از ملاقات با مدیر تالار تقاضای تست غذا و مشاهده نوع سرویس‌دهی را می‌کند. امکان مشاهده نحوه سرویس‌دهی مهمانداران، برخورد آنها با مهمانان، نوع لباس آنها، کیفیت ظروف پذیرایی و... از نزدیک، به شما کمک خواهد کرد که تصمیم نهایی خود را راحت‌تر بگیرید.

سرویس‌های بهداشتی و دیگر امکانات
سرویس‌های بهداشتی را فراموش نکنید. خصوصا اگر مهمانی شما در فصل‌های سرد سال برگزار می‌شود، حتما بررسی کنید که سرویس‌های بهداشتی به اندازه کافی وجود داشته باشند و در عین حال تمیز و بهداشتی هم باشند. علاوه بر این محل سرویس‌ها و مسافت آنها تا محل جشن هم خیلی مهم است. امکانات دیگری مثل اتاق بازی بچه‌ها، رختکن‌های زنانه و... نیز از نکاتی هستند که باید به آنها توجه کنید.

10 معیار مهم برای انتخاب تالار عروسی |راهکار های کاهش استرس و اضطراب روز عروسی | روش درمان استرس پیش از ازدواج | خداحافظی با استرس ازدواج | کنترل استرس پیش از ازدواج | راه های مقابله با استرس ازدواج |کاهش اضطراب ازدواج | کم کردن اضطراب عروسی | کاهش استرس رابطه ازدواج

بایدها و نباید های هفته قبل عروسی

بایدها و نباید های عروسیهرچقدر هم عاشق باشید ، باز هم اضطراب خواهید داشت . قبول کردن مسئولیت زندگی و تعهدات طرفین ، کار آسانی نیست . در هر صورت با قبول این شرایط ، برای آمادگی مراسم عروسی باید از دو سه روز قبل از جشن ، استراحت داشته باشید . یکی از اصول آرامش گرفتن ، ورزش کردن است .شنا و پیاده روی عالی هستند . اگر مشغول به کاری هستید هم از دو سه روز قبل ، مرخصی داشته باشید تا آرامش روحی و جسمی پیدا کنید . یکی دیگر از روش های آرام شدن اعصاب ، ماساژ پا و سر و صورت و کمر خواهد بود .بعضی خانواده ها اعتقاد دارند که یک روز قبل از عروسی را به تفریح مجردی بپردازند . هفته آخر کارهای جدیدی را بر روی پوست خود انجام ندهید. در غیر اینصورت باید منتظر اتفاقات غیرمنتظره ای باشید . سعی کنید این دو سه روز به برنامه های عروسی فکر نکنید. اگر کارهایتان را به دست آرایشگر و موسسه پذیرایی و عکاس و تصویر برداری گذاشته اید ، دیگر نگراننباشید و بعد از توکل به خدا ، به آنها اعتماد کنید. تشریفات مجالس عروسی رویای طلایی پذیرا و راهنمای شما عزیزان برای شبی بی نظیر و بدون استرس است . شب قبل از عروسی زود تر بخوابید تا روز عروسی ، چهره شما خسته و بهم ریخته به نظر نرسد و اعصابتان آرام باشد . بهتر است روز عروسی صبحانه ای مفصل و غذاهای سبک بخورید . مثل جوجه کباب ، تا معده شما سنگین نشود . از نوشیدنی گازدار خودداری کنید . مسواک زدن فراموش نشود ، دندان زرد برای عروس و داماد اصلا چهره ی جذابی ندارد .روز عروسی یکدیگر را نبینید تا روز عروسی ، در لباس عروسی و دامادی شکیل تر جلوه کنید.و در آخر استرس را از خود دور کنید و همه چیز را به خدا بسپارید .

 واژگان کلیدی:

بایدها و نباید های هفته قبل عروسی|رنکات عروسی موفق | اشتباهات عروسی| هفته قبل ازدواج | دلایل استرس قبل از ازدواج | هفته قبل از ازدواج چه نکاتی را رعایت کنیم | چه نکاتی تضمین موفقیت مراسم عروسی می شود| عروسی اسان |یک مراسم عروسی خوب چه نکاتی دارد |هفته قبل عروسی چه کنیم | چگونه ازدواج موفقی داشته باشیم

تشریفات مجالس به موسسات تشریفاتی گفته میشود که پک کاملی از تمامی خدمات مراسم عروسی و تشریفات مجالس عقد و خدمات مجالس نامزدی و خدمات مراسم جشن تولد و برگزاری همایش و برگزاری سمینار،مراسم سفارتخانه ها را ارائه میدهد، خدمات مجالس و تشریفات مجالس شامل منوی غذایی، مهماندار، ظروف، میوه، شیرینی،کیک مراسم، موزیک مراسم، سفره عقد، فیلمبردار مجالس، عکاس مراسم، گل ارایی مجلس، شمع ارایی عروسی، نورپردازی سالن عروسی، نورپردازی باغ عروسی، کارت دعوت مراسم، ماشین عروس، دسته گل عروس، ارایشگاه عروس، کترینگ عروسی، ساقدوش عروس، ساقدوش داماد، مزون عروس، اجاره باغ مراسم، اجاره سالن اجتماعات مراسم، اجاره ویلا عروسی، و مواردی دیگر میباشد.

در صورتی که تمامی خدمات مراسم و تشریفات عروسی خود را به موسسه تشریفاتی بسپارید مدیرت مراسم شما بهتر و مراسمتان طبق برنامه و با شکوه تر برگزار میگردد.سعی نکنید مراسمتان را خود مدیریت کنیدو در نحوه اجرای مدیریت موسسه تعغییر ایجاد کنید زیرا تشریفات مجالس بارها مراسمات مختلف رابرگزار کرده و تجربه کافی کسب نموده است و در چنین شبی جای ازمودن و خطا کردن نیست زیرا که هر گونه اشتباهی قابل جبران نمیباشد.

بانک خدمات مجالس و تشریفات مجالس در زیر با استفاده از کلمات عامیانه سعی کرده به شما عزیزان در یافتن و جستجوی خدمات مجالس یا صفحه مورد نظر خود با استفاده از هر کلمه ای کمک کرده باشد.

کلماتی همچون خدمات مجالس یا تشریفات مجالس و ایتم های خدماتی مانند اجاره سالن اجتماعات برای مراسم و اجاره سالن اجتماعات برای جشن تولد یا اجاره باغ وشیرینی مناسب عروسی یا اجاره ساقدوش عروسی و اجاره اسکورت عروسی و اجاره باغ برای عروسی در کرج و سالن جشن تولد و سفره عقد روی اب و خدمات مجالس برای جشن تولد یا کترینگ تولد و دفتر خدمات مجالس یا شماره تلفن خدمات مجالس و کلماتی همچون طاق گل و عکس جایگاه عروس و داماد و خونه باغ یا خونه ویلایی و قوائد انتخاب لباس عروس یا قیمت باغ عروسی و قیمت سالن اجتماعات و قیمت اجاره باغ مراسم و گل ارایی جشن و لباس مناسب نامزدی یا مراسم عروسی در خارج و مشاوره برگزاری مراسم عروسی یا میز کیک تولد و میز دی جی

باغ عروسی یکی از مهمترین ایتم های عروسی می باشد که خدمات مجالس با توجه با ارشیو خود و با در نطر گرفتن بودجه و سلیقه عروس و داماد باغ مراسم را پیشنهاد و یا رزرو می نماید. تشریفات مجالس موظف است باغی را معرفی کند که از هر لحاظ مناسب برای عروس و داماد عزیز باشد

حنابندان

henna حنابندانقبل از مراسم عروسی و بعد از نامزدی ، مراسمی به نام حنابندان برگزار می شود . قبلا این مراسم ، شب قبل از عروسی برگزار می شد . اما حال به دلیل تجملات گرایی و مشغله های فراوان ، این مراسم چندروز قبل یا چند ماه قبل از عروسی برگزار می شود. در ملل های مختلف حنا را نماد خوش یمنی و خوشبختی می دانند و به این رسم معتقد هستند و اجرا می کنند و اما در شهر های مختلف ایران ، به حالت های خاص اجرا می شود . بدین گونه که حنا را خیس می کنند و دست و پای عروس را به حنا آغشته می کنند و مهمانان خصوصا خانواده ی داماد هدایایی مانند سکه و طلا و نقره در کف دست عروس قرار می دهند .معمولا این مراسم بعد از شام برگزار می شود . گاهی ظرف حنا را در مقابل مهمانان می چرخانند و مهمانان مقداری از حنا را بر میدارند و هدایای خود را کنار ظرف میگذارند هزینه پذیرایی مراسم با پدر عروس است ولی هزینه لباس یا آرایشگاه بر عهده داماد است. تشریفات مجالس رویای طلایی برای شما آرزوی بهترین ها را در این مراسم ارزومند است و اماده ارائه خدمات مجالس به شما عزیزان میباشد.


تزئینات حنا
پودر حنا را با آب مخلوط می کنید تا خمیر غلیظی به دست آید و به اشکال گوناگون مدل دهید .
برای تزئین می توانید کنار ظرف ، گل طبیعی استفاده کنید یا روی آن را با سکه های طلایی و نقره ای و تزیین کنید .
می توان از قالب های طرح دار هم استفاده کرد . مانند قالب شیرینی و کیک و حنا را در ظرف دلخواه برگردایند .
برای اینکه حنا راحت تر از ظرف جدا شود ، از قبل ظرف را کمی مرطوب کنید .
می توان حنا را به شکل توپ بزرگ درآورده و روی آن را با مروارید و سنگ تزئینی و اکلیل زیباتر کنید .
از گل مصنوعی ضخیم استفاده کنید . روی گلبرگ ها را با حنا بپوشانید و بگذارید خشک شود .
می توان حنا را به شکل گل شیپوری در آورد . ابتدا فوم گلسازی به شکل گل درآورده و حنای رقیق را روی آن بمالید و بگذارید خشک شودو بعد از خشک شدن ،قسمت میانی گل را درست کنید .
می توانید از حنا هم مقداری به عنوان یادبود هدیه ای درست کنید . حنای خشک را در زرورق یا ظروفی بگذارید یا در تکه ای ترمه قرار دهید و با روبان مناسب با ترمه بسته بندی کنید .

 واژگان کلیدی:

حنابندان چیست | حنابندان | | رسم و رسوم حنابندان | حنابندون قدیم | تشریفات مراسم حنابندان | برگزاری جشن عروسی | در حنابندان چه کار باید کرد|حنابندان ایرانی |آموزش حنابندان مراسم عروسی

تشریفات مجالس رویای طلایی در طی سال های اخیر در راستای بهبود کیفیت و زیبایی هر چه بیشتر مجالس شما گام برداشته است. رویای طلایی با به روز رسانی دیزاین ها و طرح های خود تمام تلاش خود را جهت رضایت شما عزیزان انجام داده است.

مشاورین ما همواره شما را جهت آسودگی هرچه بیشتر برگزاری مجالس شما راهنمائی می کنند. شما می توانید پیش از حضور در دفتر موارد زیر را بررسی کنید تا انتخابی بسیار آسوده تر و مطمئن تر داشته باشید. شما و همسر آینده تان نخست بررسی کنید که برای جشن عروسی تان چه میزان بودجه در نظر گرفته اید؟ چه میزان از آن باید هزینه آرایشگاه، جواهرات، لباس عروس و کت داماد شود؟ خب حال می توانید باقیمانده هزینه را برای برگزاری مراسم تان و سپردن آن به تشریفات مجالس در نظر بگیرید.

 تشریفات مجالس

اکنون که بودجه برگزاری مراسم عروسی مشخص شده، می توانید تصمیم بهتری داشته باشید که چند نفر میهمان می خواهید دعوت کنید؟ زمان عروسی تا در چه تاریخی باشد؟ کدام اب و هوا و شرایط به عروسی ایده ال دوران مجردی تان نزدیک تر است؟ دیدن عروس زیبایتان در یک شب شگت انگیز بهاری یا عصر یک تابستان به یاد ماندنی ؟! بیشتر دوست داشتید عروسی تان به چه شکل برگزار شود؟ امروزی؟ لوکس؟ یا حتی سنتی؟ رنگ مورد نظر شما چیست؟ چه تزئیناتی را می پسندید؟ هر آن چه که می خواهید بررسی و یادداشت کنید و با خیالی آسوده به دفتر تشریفات مجالس تشریف فرمائی کنید.

 

پس از حضور در دفتر تشریفات مجالس  ...

پس از گفتن شرایط، بودجه مورد نظر و سطح توقعات خود، بررسی کنید که آیا مشاور مورد نظر تمام نظرات و خواسته های شما را متوجه شده؟ آیا با بودجه ای که معین کرده اید، می تواند همه موارد مورد نظر شما را در به یادماندنی ترین شب زندگیتان فراهم کند؟ چه شخصیتی دارد؟ آرامش بخش و متین یا استرس زا و پر تنش؟ به یاد داشته باشید که یک برگزار کننده عروسی بیش از هر چیز باید با برنامه، راستگو و منظم باشد تا بتوانید شب عروسی شما را به بهترین شکل مدیریت کرده و از همه مهم تر توان مالی شما را درک کند و با پیشنهاد های خلاقانه و صادقانه خود بهترین شرایط را برای شما فراهم کرد و موارد هزینه بر و نسبتا مازاد را حذف کند. اگر این چنین نباشد بهتر است به دنبال افراد بهتر و تواناتری باشید.

 

مواردی که می توانید از برگزارکننده جشن توقع داشته باشید:

 •  تعیین هزینه مورد نیاز برای خدمات مختلف جشن
 •  رنگ و نوع تزئینات مد نظر شما
 •  پیشنهاد ایتم های متفاوت بر اساس توان مالی و خواسته های شما
 •  مدیریت زمان برنامه های روز عروسی
 •  مدیریت زمان تدارکات و مقدمات جشن عروسی

 خدمات مجالس

بررسی کیفیت کار تشریفات مجالس

شما می توانید پس از حضور در دفتر، گالری ویدئو ها و تصاویر مجالس برگزار شده را مشاهده کرده و از نمونه کار ها و سطح مجموعه آگاه شوید. شما می توانید گالری تصاویر نمونه های برگزار شده را با کلیک بر روی این لینک و ویدیو های نمونه های تشریفات مجالس رویای طلایی رو با کلیک بر روی این لینک مشاهده نمائید. اکنون می توانید برای آزمودن کیفیت غذا و سایر خدمات به محل جشن دیگر زوج ها که توسط این تشریفات مجالس برگزار می شوند، بروید. البته به یاد داشته باشید جشنی که در آن حضور پیدا می کنید، می بایست در حدود بودجه مورد نظر شما باشد. همچنین اگر برای شما کیفیت غذا مهم است باید به جشنی بروید که بیشترین هزینه مراسم صرف غذا شده است، در غیر این صورت اگر برای نمونه به مراسمی بروید که با بودجه مورد نظر شما برگزار شده ولی بیشترین توجه عروس و داماد صرف تزئینات شده، ممکن است قضاوت نادرستی درباره کار برگزار کننده به وجود آید.

 

هزینه تشریفات مجالس ...

به یاد داشته باشید برای انتخاب مجموعه برگزارکننده مراسم شما، مجموعه ای را برگزینید که خود مستقیما با خدمات دهندگان مانند طراح سفره عقد، میوه فروشی، تهیه غذا و ... در تماس باشند. زیرا برخی از افراد کم تجربه و تازه کار وارد حرفه برگزاری مجالس شده که تشریفات مجالس های با تجربه و مناسب را نمی شناسند و برای هماهنگی هر بخش جشن به واسطه ها و دلالان متوسل می شوند و در نتیجه هزینه پورسانت هرکدام به صورت حساب شما افزوده میشود. به صورت کلی هدف استفاده از مشاورین تشریفات مجالس این است که مراسم عروسی شما را با مناسب ترین هزینه و بهترین کیفیت برای شما آماده کند. شما می توانید پکیج های پیشنهادی رویای طلایی را با کلیک بر روی این لینک ببینید.

 

پرسش هایی که باید بپرسید ...

 •  چندین سال است که به این حرفه مشغول هستید؟
 •  نحوه پرداخت چگونه است؟
 •  از اکنون تا روز عروسی طی چند جلسه دیگر همدیگر را خواهیم دید؟
 •  آیا خودمان می توانیم ارائه دهندگان خدمات ( برای نمونه تهیه غذا، میوه فروشی، شیرینی فروشی و .. ) را از نزدیک دیده و با آن ها صحبت کنیم؟
 •  لباس آشپزها و میهمان دار ها چگونه است؟
 •  آیا امکان آزمودن و بررسی خدمات پیشنهادی شما وجود دارد؟
 •  هزینه خدمات شما چگونه است؟
 •  پکیج های پیشنهادی شما شامل چه مواردی بوده و چه قیمتی دارند؟ ( برای دیدن پکیج های پیشنهادی رویای طلایی می توانید اینجا کلیک کنید )
 •  اگر پس از عقد قرارداد به هر دلیلی نتوانستید در برگزاری جشن عروسی ما را یاری کنید، آیا همکاری دارید که این مسئولیت را برعهده گیرد؟
 •  اگر بخواهیم پس از عقد قرارداد آنرا فسخ کنیم، شرایط بازگشت هزینه چگونه است؟
 •  آیا همه خدمات دهندگان برگزیده ما در قرارداد نوشته می شوند؟
 •  آیا امکان تعویض خدمات دهندگان پس از عقد قرارداد وجود دارد؟ آیا موارد ایتم های انتخابی را می توان کم یا زیاد کرد؟ تفاوت هزینه ها و خسارات به چه گونه است؟
 •  در روز موعود عروسی کارتان را از چه ساعتی آغاز کرده، خودتان و مدیر پذیرایی از چه زمانی در تالار یا باغ حضور خواهید داشت؟

 تشریفات مجالس رویای طلایی

مواردی که باید در قرارداد درج شوند...

 •  اشاره به نام خدمات دهنده تشریفات مجالس و توضیح خدمات مورد نظر
 •  مجموع هزینه برگزاری جشن توسط مجموعه
 •  نحوه پرداخت هزینه ( اقساط، بیعانه و .. )
 •  اطلاعات و نحوه تماس با شما
 •  تعداد جلسات جهت هماهنگی خدمات دهندگان با شما جهت برگزاری مراسم
 •  شرایط تغییر موارد مذکور در قرارداد
 •  شرایط فسخ قرارداد طرفین
 • شرایط لزوم عقد قرارداد جدید با توضیحات جدید
 •  امضای شما و مهر و امضای مدیریت مجموعه تشریفات مجالس

 واژگان کلیدی:

تشریفات مجالس

|

راهنمای انتخاب تشریفات مجالس

|

انتخاب تشریفات مجالس

|

برگزاری جشن عروسی

|

سوالات قبل از برگزاری جشن عروسی

|

سوالات قبل از انتخاب تشریفات مجالس

|

مجالس عروسی

|

تشریفات مجالس چیست

|

تشریفات مجالس رویای طلایی

|

هزینه تشریفات مجالس

|

قیمت تشریفات مجالس

|

برترین تشریفات مجالس تهران